0

Aramak

TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI!

KOALA; alışılmışın dışında, standarttan uzak, farklı ve yaratıcı ürünlere sahip bir “tasarım markası”dır. Sıradanlıktan hoşlanmayan, estetik kaygısı olan, popüler kültürden uzak ve sanatsever bir kitleye hitap eder.

KOALA tasarımlarının kendine has bir çizgisi vardır.

Her KOALA tasarımı yenilikçi, kolay kolay bir benzeri bulunamayan tasarımlar olup, piyasadakilerden farklı, mümkün olduğunca en iyi ve sağlıklı malzemeler kullanılarak kaliteli ve her detayı düşünülerek, özenle hazırlanır.

KOALA ürünleri hareket alanını kısıtlamamak adına tasarımın kalıbını rahat tuttuk. Kadın-erkek ayrımına gitmeyerek aynı rahatlığı görünüme de yansıttık.

HEDİYELERİMİZ

KİTAP AYRACI

“Farkındalığın” önemli olduğunu düşünüyor, edebiyat ve kitap dünyasına önem veriyoruz. Bu yüzden tasarımlarımızın hikaye kartlarını, kitap ayracı olarak kullanmak üzere tasarladık. Keyifli okumalar.

AMBALAJ

Ambalajlarımız, KOALA ruhuna uygun olması açısından tamamen kraft malzemeden tasarlanıp, kraft ip ile bağlanıp, üzerine mum eritilip mühür ile kapatılır ve yine kraft malzemeden yapılan çanta ile sizlere teslim edilir. Bu sayede ürünü ilk sizin açtığınızdan emin oluruz.

LOOKBOOK

Kolleksiyonda yer alan ürünlerin tanıtılması, konspet ürünlerin inceleyebilmeniz açısından özel olarak tasarlandı.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
TİŞÖRT

ETİKET

Tişörtlerin ensesinde dokumadan örülmüş küçük bir KOALA logosu bulunuyor.

BASKI

Baskıda “Emprime / Serigrafi” tekniğini kullanıyoruz. Bu; hava alan bir baskı türüdür. Dokunduğunuzda plastik değil, yumuşak bir his bırakır, çünkü kumaşla tamamen bütünleşiktir.

DİKİŞ

Yatay dikişlere sahiptir. Sağlam ve özenli bir görünümü vardır.

KUPA

1. kalite %100 porselen malzemeden üretilmiş kupaların üzerindeki baskı türü süblimasyon baskıdır.

KONSEPT ÜRÜNLER

KOALA‘da sadece tişört değil, konsept ürünlerde bulabilirsiniz.

Başa Dön
Ürün sepetinize eklendi